Středočeské inovační centrum

Máte nápad? V SIC inovační laboratoři vám pomohou s jeho realizací.  

Strach z neznámého prostředí a obava z toho, kde začít. Takové jsou podle odborníků nejčastější bariéry začínajících podnikatelů. Středočeské inovační centrum (SIC) spustilo sérii unikátních poradensko-vzdělávacích workshopů, kde vám s pomocí špičkových mentorů pomohou otestovat váš podnikatelský nápad, sestavit konkrétní plán a představit jej investorům. Účast v SIC inovační laboratoři je bezplatná. Investicí je pouze váš čas a vůle.

Skvělých nápadů je všude spousta, o to míň je však odhodlanců, kteří se nebojí své podnikatelské plány opravdu uskutečnit. „Základem úspěšného podnikání je tvrdá práce, vysoká odolnost, ale i dobrodružná povaha. Tomu co děláte, musíte propadnout. Motivací nesmí být komfort, ale snaha vyniknout, vést, něco vybudovat. Podnikatelé by měli mít především chuť se pořád vzdělávat, sbírat zkušenosti a hledat modelové příklady,“ prozrazuje Ing. Karel Havlíček, významný český byznysmen a zakladatel inovativních projektů.

Pokud vytvoříte tým 2 – 5 nadšenců, z nichž alespoň jeden bude mít bydliště, sídlo firmy nebo školu ve Středočeském kraji, můžete s pomocí Středočeského inovačního centra efektivněji přemýšlet o svých budoucích obchodních partnerech, nastavit si svou vlastní strategii a byznys plán nebo ověřit podnikatelský model u zákazníků. Ti nejúspěšnější z vás mohou na konci získat finanční injekci od investorů.

Podnikatelské prostřední ve Středočeském kraji je dynamické a má dlouhou tradici. Věřím, že SIC inovační laboratoř podpoří vznik nových kvalitních projektů s pozitivním dopadem na ekonomiku v regionu,“ komentuje vznik podnikatelského workshopu středočeský hejtman Miloš Petera.

Registrace končí 7. 4. 2016. Více na http://inovacni-laborator.s-ic.cz/index.html.
Publikováno: 29.03.2016 | Autor: Nikol Heroldová