Představení regionální značky KUTNOHORSKO

Představení projektu Regionální značky 24. 5. 2016 v Hotelu U Kata zahájil předseda Spolku kutnohorských podnikatelů, Petr Kolář. Přivítal všechny přítomné zájemce o regionální značku a také partnery projektu za MAS Lípu pro venkov dorazil pan Mgr. Tvrdík a za Mikroregion Čáslavsko se zúčastnil pan Jiskra. Představení projektu se zúčastnil také místostarosta Kutné Hory, Ing. Viktora.

Pan Viktora poděkoval Spolku kutnohorských podnikateů za projekt, který zde zavádí a uvedl, že věří tomu, že značka bude mít úspěch.

Na představení značky byla přítomna i paní PhDr. Kateřina Čadilová, národní koordinátorka projektu, která představila regionální značky jako celek.

Regionální značka KUTNOHORSKO tedy není nově zaváděná značka, ale jedná se o celorepublikový projekt, který zastřešuje Asociace regionálních značek.

Na představení značky dorazili kromě zájemců o značku také výrobci, kteří rovnou podali přihlášku a přinesli vzorek výrobku pro komisi, která bude jejich výrobek hodnotit.

Pan Kolář představil cíl Spolku v tomto projektu: „Chceme prezentovat kvalitní regionální výrobky, za které se nemusíme stydět.“

Publikováno: 30.05.2016 | Autor: Nikol Heroldová