A co bude dál … ?

Také přemýšlíš, co bude dál, až skončíš střední školu? Půjdeš do práce, na vysokou školu, nebo by ses rád pustil do podnikání?

Nebo tě takové věci ani nenapadají a říkáš si, že to nějak dopadne?

Ať tak nebo tak, určitě by ses měl zúčastnit Veletrhu pracovních příležitostí 2016!

Pokud máš pocit, že to není nic pro tebe, protože přeci práci ještě nehledáš, vyvedu tě z omylu.

Na Veletrhu se budou prezentovat dvě vysoké školy. Vysoká škola politických a společenských věd a Univerzita Svatého Prokopa, která by měla zde, v Kutné Hoře, vzniknout. Pokud přemýšlíš o pokračování studia, proč si nepřijít takovou prezentaci poslechnout? Dozvíš se o těchto školách něco víc, dozvíš se o jejich oborech, jak studium na těchto školách probíhá a jaké výhody ti takové školy nabídnou.

Že o vysoké škole nepřemýšlíš, ale tvé myšlenky směřují spíše k podnikání? Tak i pro tebe je Veletrh skvělá záležitost, protože zde vystoupí zástupci ze Středočeského inovačního centra. Že nevíš, o co jde? Minimálně jeden jejich projekt je zaměřen na mladé lidi, kteří chtějí podnikat, mají nápad, ale chybí jim na to odvaha, peníze, nebo cokoli jiného. Nezní to aspoň trochu zajímavě?

Pokud tě ani jedna z těchto dvou věcí neláká a chceš jít hned po škole pracovat, tak určitě doraz také! Kromě pracovníků úřadu práce, kteří ti pomohou sepsat skvělý životopis, zde bude spousta firem, které shání zaměstnance, ale také brigádníky. Proč si u některé firmy nezkusit brigádu? Možná pak budou obě strany natolik spokojené, že získáš i nové pracovní místo hned po škole!

Tak co, vážně si stále myslíš, že ti Veletrh pracovních příležitostí nemá co nabídnout?

Přijď a přesvědč se, že má!

Přijď 11. 5. 2016 do hotelu U Kata. Od 9:00 do 17:00 zde budou přítomny firmy a úřad práce a pak dle rozpisu proběhnou jednotlivé prezentace.Publikováno: 05.05.2016 | Autor: Nikol Heroldová