Radek Herold

Popis člena

Firma „Herold“ byla založena v roce 1991 panem Radkem Heroldem. Tehdy se zabývala stavební výrobou – výroba a prodej tvárnic. V roce 1993, souběžně s touto činností, zahájila firma Herold v areálu První stavební v Kutné Hoře prodej potřeb pro truhláře. O rok později byla stavební výroba ukončena a pokračovalo se pouze v prodeji truhlářských potřeb v novém objektu v ulici Čáslavská 1 – 3 (naproti plaveckému stadionu). V roce 1999 otevřel Radek Herold provozovnu v Kolíně, kde začal s prodejem palubek. Sortiment této prodejny se postupně rozšiřoval. V roce 2000 zakoupil pan Herold vlastní objekt v Kutné Hoře v areálu bývalé První stavební. Dva roky jej rekonstruoval a 10. 9. 2002 v něm zahájil prodej a objekt v Čáslavské ulici opustil. V roce 2013 poté firma Herold opustila provozovnu v Kolíně a soustředila se pouze na prodej v Kutné Hoře.

Prodejna v Kutné Hoře sloužila jako „hobby market“ až do roku 2013, kdy se pan Herold rozhodl od prodeje truhlářských potřeb upustit. Nyní slouží prodejna jako showroom dětských hřišť, skluzavek a sestaviček.

V tuto chvíli se firma Herold zabývá výrobou a prodejem zařízení dětských hřišť pro privátní a veřejný sektor, výrobou a prodejem zahradních domků a staveb, mobiliáře. I přes to, že byl prodej truhlářských potřeb ukončen, firma dále prodává dřevařské materiály a paliva.

Firma Herold provozuje e-shop www.skluzavky.cz, www.domky-herold.cz.

Nabízené služby a produkty

  • Palubky, lišty latě, barvy, spojovací materiál, brikety
  • Dětská hřiště a herní prvky na zahradu
  • Dětská hřiště pro veřejné subjekty (Školy, obce atd.)
  • Skluzavky pro soukromý i veřejný sektor

Proč jsem ve spolku?

V první řadě potvrzuji myšlenku spolku podpořit co nejvíce „život“ v Kutné Hoře a okolí. Rád bych do města přitáhl co nejvíce možných financí a regionálních zakázek. Nepostradatelnou součástí tohoto spolku by měla být také výměna informací a zkušeností mezi podnikateli.

Kontaktní údaje

Radek Herold
Čáslavská 229, 28401 Kutná Hora
ICO: 12363065

www.skluzavky.cz
www.domky-herold.cz
www.monkeys.cz
www.ceskehriste.cz
www.ceskahriste.cz
www.heroldkh.cz
www.heroland.cz