Martin Suchánek

Popis člena

Martin Suchánek je Managing Partner ve společnosti Update1 s. r. o., jednatel MojeChytreDite.cz s.r.o. a konzultant v oblasti obchodu a marketingu.

17 let působil v korporátním světě na manažerských pozicích v obchodu a marketingu, kde získal také mezinárodní zkušenosti. Před odchodem do vlastní společnosti vedl klíčové zákazníky, marketing a strategické projekty Coca-Cola Hellenic v Čechách a na Slovensku. Ve svém podnikání od počátku klade důraz na společenskou odpovědnost a morální hodnoty. Rodilý kutnohořan je ženatý,má syna.

Update1 s.r.o.

Update1(s. r. o.) je oblíbená maďarská značka potravin, která přináší změnu pro zdravější život. Ambasadory Update1®byli například tenista Andre Agassi nebo evropská fitness hvězda Réka Rubint. Lowcarb shop & café koncept nabízí jedinečnou kolekci téměř 400 druhů nízko sacharidových a bezlepkových potravin společnosti Norbi Update Lowcarb. Obsah sacharidů je snížený ve prospěch bílkovin a vlákniny. Složení zajišťuje optimální přísun živin, ale minimalizuje ukládání tukových zásob. V Evropě je 112 prodejen v Maďarsku, Česku, na Slovensku, ve Spojeném království, Rakousku a Rumunsku. Nejbližší obchod sítě se nachází v Obchodním centru Černý Most Praha. Úspěch a vysokou kvalitu Update1 dokládá přes 950.000 Facebook fanoušků. Potraviny Update1 jsou bez přidaného cukru, mají nízký glykemický indexem (pod 30 GI) a obsah sacharidů je snížený minimálně o 50%. Sladkou chuť zajišťují např. cukry, které se přirozeně vyskytují v ovoci nebo šetrně přidaná stévie. Update1 oslovuje aktivně žijící zákazníky, sportovce, diabetiky nebo lidi s nadváhou.Žijte zdravě s Update1, abyste se cítili lépe!

MojeChytreDite.cz s.ro.

MojeChytreDite.cz s.r.o., dělat radost nás baví ®, sdružuje obchod hraček a divizi obchodu dětských hřišť. Mezi významné klienty společnosti patříobchodní řetězce, pojišťovny nebo Kofola a.s., pro kterou zajišťuje několik let realizace herních prvků Jupík v České s Slovenské republice. Dětské zboží od MojeChytreDite.cz s.r.o. se prodává v šesti zemích Evropy.

Nabízené služby a produkty

Consulting - ve své privátní konzultační praxi uplatňuje korporátní zkušenosti. Jako stálý aktivní člen marketingových a obchodních uskupení nabízí přípravu obchodně-marketingových strategií a plánů menším až středně velkým podnikům, stejně jako komplexní supervisi key account managementu. Je osobním koučem podnikatelů a výkonných manažerův oblastech, kterým se dlouhodobě věnuje - managementu, marketingu a obchodu. Díky poznatkům získaným v různých podnikatelských oborech v několika zemích je schopen přinášet nová ,,out of box“ řešení, optimalizovat a precizovat řešení zavedená.

Update1 s. r. o. - nabízí dodávky nízkosacharidových a dalších speciálních potravin. Update1 je podnikatelská příležitost: Společnost jako franchisoruděluje licence obchodníkům (franchisantům) provozujícím obchody Update1.

MojeChytreDite.cz s.r.o. - nákup a dodávky hraček, výstavba dětských a workoutových hřišť, dodávky interiérových řešení - dětských koutků, nábytku pro mateřské a základní školy a školní družiny.


Proč jsem ve spolku?

Vítám vytvoření spolku, který si klade za cíl posílení pozice podnikatelů v Kutné Hoře, zlepšení jejich vzájemné komunikace a dále kontaktu s vedením města. Chci být do takových počinů aktivně zapojený. Jako rodilý kutnohořan oceňuji všechny aktivity, směřující ke zlepšení kvality života v Kutné Hoře, stejně jako ty, které zvyšují konkurenceschopnost města, místních podnikatelů a vytváření nových pracovních příležitosti. Věřím, že další z místních podnikatelů využijí mé zkušenosti v consultingu pro optimalizaci a rozvoj svého podnikání.

Kontaktní údaje

Update1 s.r.o.
Krátká 13, 284 01 Kutná Hora
ICO: 03808220
http://www.update1.cz

MojeChytreDite.cz s.r.o.
Roháčova 188/37, 130 00 Praha
ICO: 24766780
http://www.mojechytredite.cz